78692
Včelařská konference
(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)
U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.
Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma".
V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...",
která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku.
Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)
Zběžné zobrazeníArchiv Včelařské konference
- Libor (62.168.45.106) --- 22. 4. 2010
Re: Odvíčkování pomocí horkovzdušné pistole
Na youtubu jsem viděl video s horkovzduškou a byl to fofr nevídanej. Strana za pár vteřin. Tušímže ani starší dílo nebyl neřešitelný problém. Jestli na video zase narazím, dám ho do placu. Umím si představit, že to je parametrama foukání a třeba i dalšíma podmínkama, prostě to měli vychytaný.
(jinak to, že to tady píšu neznamená, že bych tomuhle způsobu odvíčkování nějak moc fandil....).
Ať se daří, Libor.
--------------------------------------------------------------
Mr.Václavek napsal:
V reakci na to jsem tímto způsobem vyzkoušel odvíčkovat zásobní plást, ale bez valného účinku. Víčka se sice rozpustila, ale vosk se rozplynul na medu a po vychladnutí vznikl voskový povlak, který byl jen místy přerušený. Zkoušel jsem obě dvě rychlosti proudění horkého vzduchu, avšak výsledek byl stejný. V čem dělám chybu, že mě to nefunguje?
S pozdravem M. Václavek
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 43656
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma
Klikněte sem pro nápovědu