78692
Včelařská konference
(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)
U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.
Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma".
V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...",
která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku.
Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)
Zběžné zobrazeníArchiv Včelařské konference
- Antonín Podhájecký (213.192.2.142) --- 14. 4. 2010
Re: Mor v?el?ho plodu
Kdyby byl soused taky takový blb, tak by ho žaloval. Je ale asi rozumnější a mávne rukou.
Tonda
>Jak může včelař opovrhovat trubci? Nechápu!
Ty nemůžeš včelí roj sousedovi sebrat i když se usadil na tvém pozemku a usadit ho do svého úlu . To by byla krádež. To je správné.
Ale také ho nemůžeš zničit, protože je sousedův a ne neznámého původu. Nebo ho ničíš protože je sousedův a to je úmyslné poškozování cizí věci. A to je zase špatné. To ale zase nechápeš ty. Že?
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 43300
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma
Klikněte sem pro nápovědu