78692
Včelařská konference
(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)
U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.
Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma".
V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...",
která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku.
Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)
Zběžné zobrazeníArchiv Včelařské konference
- B.Tichý (90.183.115.37) --- 31. 3. 2010
Stavba úlu
Nechci ohledně skleněného úlu s nikým diskutovat ani nikomu oponovat. Před třemi, možná již čtyřmi léty na zdejší diskuzi jsem reagoval tím, že jsem si od pana Vojtěcha jeden skleněný úl koupil. Bylo to velmi dobré rozhodnutí - pro moje vlatní pozorování,a pro děti i širokou veřejnost obrovské poznávání. Měl by ho mít asi každý větší včelař nebo ten, který se zabývá trošku propagací včelařství... Závěr: včelám se v něm výborně daří, jsou stále ve vynikající kondici /39 x 30/, letos mám o něco více orosené boční sklo, jen v rozích, ale je naprosto suchý i když je strop uzavřený igelitem a sklem /odpověď na propustné a uteplené strůpky/, mrtvolek po celou zimu méně než v dřevěných úlech,po rozboru nosema 0,není ovšem pro hromadnou výrobu vhodný pro svoji křehkost, stavím si dalčí z plexiskla. Pane Vojtěchu, díky!
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 42878
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
Klikněte sem pro nápovědu