78692
Včelařská konference
(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)
U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.
Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma".
V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...",
která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku.
Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)
Zběžné zobrazeníArchiv Včelařské konference
| - (e-mailem) --- 30. 3. 2010
Re: mezern?k
Pokud to máš do medníku, tak je lepší jen dát o 1 rámek míň a trochu je to rozepřít rozpěrákem než pracovat s dvojími rámky
Pepan
> ------------ Původní zpráva ------------ > Od: <bikiper/=/seznam.cz> > Předmět: mezern?k > Datum: 30.3.2010 10:42:05 > ---------------------------------------- > Je tady někdo, kdo vyrábí dřevěné - nebo z jiného materiálu - mezerníky o > délce 13 nebo 14mm ? Nechci nic bastlit a ani rozpitvávat až do absurdností > zde na konferenci!!!!!!!! > > bikiper > > >
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 42828
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
| - Gustimilián Pazderka (e-mailem) --- 30. 3. 2010
Re: mezerník
Tak si kup normální a podlož si je do dané výšky podložkama ne? Co je natom na toto dojít? Atypické mezerníky honem nikdo jen tak nevyrobí.
_gp_
30.3.10, bikiper/=/seznam.cz <bikiper/=/seznam.cz>: > A je to tady! Je třeba si můj požadavek přečíst celý a nezacházet někam. > > bikiper >
-- ___ / __| _ _ | (_ || || | \___|\___/ ____ | _ \ __ _ | |_) / _\ | | _ /\__/_| |_|
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 42850
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
| - a.turčáni (94.229.32.130) --- 30. 3. 2010
Re: mezerník
Je tady někdo, kdo vyrábí dřevěné - nebo z jiného materiálu - mezerníky o délce 13 nebo 14mm ? Nechci nic bastlit a ani rozpitvávat až do absurdností zde na konferenci!!!!!!!!
bikiper
Nekočujem, tak mne stačí na pravidfelné rozmiestneie rámikov na rozteč 35-37mm jeden medzerník, umiemestnený na pravej strane v strede bočnej latky-loučky z hora na ľavej strane z dola, výhoda, rámik môžem vložiť do uličky bez problému.
Medzerník na vymedzenie uličky plástov, využívam 35mm dlhé térové klince na upevnenie térovej lepenky. Hlavička širokého klinca sa dá sformovať do pologuľata, ale ani to nie je potrebné, klinec vrazím do rámika tak hlboko ako to potrebujem, niekedy je dobré predvŕtať dierku pre klinec. Tí, ktorí používajú Hofmanov rámik, typický medzerník nepotrebujú.
Ja navyše tento typ medzerníka využívam na zakvačenie odviečkovaného plásta na rám koša, nemusím mu hľadť najvýhodnejšiu polohu, takto zakvačený je vždy plochou opretý o sieť koša.
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 42841
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
Klikněte sem pro nápovědu