78692
Včelařská konference
(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)
U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.
Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma".
V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...",
která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku.
Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)
Zběžné zobrazeníArchiv Včelařské konference
- (e-mailem) --- 18. 3. 2010
Re:
Ta dotace jde rovnou tomu kdo měl zpracovává To se týká oblastí z ochranných pásem Proto neplatíte nic U nás na víc ZO oslovila OÚ a ty na ta vyšetření přispěly.
Pepan
> ------------ Původní zpráva ------------ > Od: Petr P. <e-mail/=/nezadan> > Předmět: > Datum: 18.3.2010 16:14:13 > ---------------------------------------- > Jaké dotace za vyšetření měli dostáváte ? Tyto byly přece zrušeny asi před > deseti lety. Vyšetření měli je druhým rokem zdarma a je jedno jestli ho > provádí v Dole nebo Státní veterinární ústav. Nikde také není nařízeno, že > vyšetření na mor a varoázu se musí provádět pouze v Dole. Naší ZO provádí > vyšetření Státní veterinární ústav v Olomouci. My předáme vzorky svému > veterináři a ten je odešle svozem SVÚ, nemusíme je ani odesílat poštou. > > >
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 42476
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma
Klikněte sem pro nápovědu