78287

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Pavel Zajicek (88.102.9.94) --- 12. 3. 2010
Re: dotace

Zdravim Vas pani Vitkova,

tak to je nova zajimava informace, ktera se tyka dotaci na pristi rok, ktere kraj planuje. Mame vice stanovist, a tak me napada jedna otazka, je na severni Morave nejaka oblast, ktera by byla malo zavcelena, mozna Osoblazsko? Neni to mrhani penezi danovych poplatniku ? Kdyz bych mel moznost ovlivnovat formu dotaci pro vcelare a to zacinajici nebo stavajici tak bych kladl duraz na obnovu ulu. Na tento titul nelze cerpat dotace ze SZIF, takze si je musi vcelari platit ze svych vynosu. Krome moznych nemoci, nelze sledovat aktualni stav spadu roztoce varoa atd.
Tot muj osobni nazor

ZO CSV Radun
Pavel Zajicek

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 42204


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
Streit Pavel (78.136.153.104) --- 12. 3. 2010
Re: dotace

To máte pravdu p. Zajíček, dotace na nové úly pro začínající, či stávající včelaře se mi zdá smysluplnější, než mrhat penězi na zavčelování. Moderní úlové sestavy a nové moderní pomůcky a zařízení, to má budoucnost. Určitě bych ty peníze ale včelařům dával až po předložení dokladu o zaplacení, dopředu někomu dávat peníze, že si to do budoucna koupí je nesmysl.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 42207


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu