78290

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


R. Polášek (83.208.54.27) --- 5. 12. 2009
Re: Skončete u s gabonem,doba pokročila...

Já můžu mluvit částečně za myslivce, co jsem se k tomu dostal, když jsem pár let dělal funkcionáře honebního společenstva. Źádné specíální plošné dotace, jako je u včelaření D1, přímo na myslivost nejsou. Myslivci ale, stejně jako jakékoliv jiné zájmové občanské sdružení může získat dotace na konkrétní věc, když místní zastupitelstvo posoudí, že by to bylo v zájmu rozvoje regionu. Třeba na sazenice na vysázení lesa na nějakém pozemku, nebo třeba na posed, na krmítka nebo třeba pronájem políčka pro pěstování plodin k přikrmování zvěře v zimě...
Vysázet nějaké sazenice na nějaký úhor a podobně ale klidně můžou stejně tak jako myslivci i včelaři. Tuším naše ZO vydyndala z místního zastupitelstva nějakou podporu na zvelebení svého spolkového včelína.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 39223


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu