78692
Včelařská konference
(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)
U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.
Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma".
V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...",
která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku.
Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)
Zběžné zobrazeníArchiv Včelařské konference
- ((TOSOVSKY Ales)) --- 22. 7. 2003
Re: Kde jsou vosy?
U nás (podhůří Orlických hor) je vos až hrůza. Nějaké bych Vám dodal, ale asi by se jim to nelíbilo. :O)
-- s pozdravem Aleš Tošovský
>From: "Veselý Emanuel Ing." <eman.vesely/=/cesa.cz> >.Sent: Tuesday, July 22, 2003 2:43 PM
>Vytratily se mi ze včelnice vosy. Vždycky jich bylo jako vos. >Stýská se mi po nich. Nestalo se to i u vás? >Neumím si vysvětlit proč, jestli ta letošní zima? >Sršeň mi sem tam přilétne na česno.
>Vytáčím a začínám krmit. >Mám rozpuštěný cukr v kádi a ani jedna vosa nablízku. >Tento rok byl (v počasí) od začátku nějakej divnej. >Eman
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 3550
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
| - Petr Sadovský --- 23. 7. 2003
Re: Kde jsou vosy? - a srąni
Několikrát jsem letos pozoroval, jak se mi do úlu dobývají sršni. Ani vosy nebyly vyjímkou. Zúžil jsem proto česno. Bohužel jsem neměl fotoaparát, abych to mohl vyfotit.
Posílám odkaz na pěknou fotografii se stejným tématem, kterou jsem našel na netu. Snad se bude líbit i vám.
http://www.parthenonentertainment.com/programme_images/hornets/pages/beehive.htm
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 3552
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma
Klikněte sem pro nápovědu