78290

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Felda (83.208.196.187) --- 22. 3. 2009
Re: Vyloučení učitele včelařství z ČSV.

Za deset měsíců budeme volit nové výbory na VČS, delegáty na okresní komference, okresní funkcionáře a delegáty na sjezd. Bude to pěkný oříšek, aby to bylo lepší. Hlavně, kde vzít dobrovolníky, kteří budou na úrovni a budou moci zastávat funkce na všech úrovních tak, aby se vše zlepšilo. Poraďte, kde je vzít .Již dnes se musíme poohlížet po nových lidech se kterými nikdo nebude mávat jak bude chtít, ale oni se budou moci postavit před včelařskou veřejnost a stát si za svým a pokrokově myslet. Snadno se řekne že to stojí za H...., ale jak na to? To poraďte. Nebo to zkusíme jako na Slovensku, nebo odepíšeme malé včelaře a necháme to Cechu komerčních včelařů, kteří lépe využíjí dotačních peněz než malí včelaři? Zrušíme OV, zaveďme Krajské výtory a platme si kancelář, sekretářku a krajsého tajemníka. No snadno se to kecá, ale hůře se to provádí. Určitě, když do toho vidít jste funkcionář, tak se snažte ať je to OK.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 34810


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
Pepík (78.136.171.89) --- 23. 3. 2009
Re: Vyloučení učitele včelařství z ČSV.

Myslím,že mladých a schopných lidí je dost jen se jim musí nabídnout prostor.Sami se většinou nebudou cpát do něčeho kde sedí již léta někdo jen ze setrvačnosti,ješitnosti a jiných důvodů.Dva příklady z praxe,nebudu jmenovat!Na posledním sjezdu byla zvolena jistá komise,ale jaksi se chvilku zaponmělo říci kdo je předseda.Dotyčný už notorický předseda se na to tvářil hodně nerudně.Na to přednášející doplnil,že předsedou je samozřejmě přítel xy ten se otočil a řekl no proto!Dnes už tam není.Druhý příklad,příprava delegátů na sjezd a do ÚV ČSV.Delegáti zvoleni prohlásil dotyčný na okresní konferenci a do ÚV nikdo nechcete tam zůstanu já.Slušní lidé zůstali šokovaní a bylo "vymalováno"!Nemůžeme se divit,že teď se chtějí třeba ve Strakonicích zbavit př.Kiliána.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 34841


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu