78126

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Martin (89.103.76.69) --- 22. 1. 2009
Re:

okud vím, tak pan Jaša nabízí úly v tomto období poprvé. Hezkou prezentaci úlů má na svých webových stránkách www.vcelarstvi-jasovi.cz. Je jeden z mála výrobců, kteří nabízejí i parafínování úlů. Mimo jiné je pan Jaša i bývalým včelsmistrem stanice Skřívánek.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 33663


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
Tomáš Jaša (88.100.95.95) --- 23. 1. 2009
Re:

Jen upřesním slovíčko poprvé. Předešlých pět let jsem pracoval u Výzkumného ústavu včelařského a sbíral zkušenosti. Na všech sedmi stanicích se nacházejí mnou vyráběné úly. Od Optimalu na Zubří, po Tachováky na Liběchově. Na podzim minulého roku jsem začal úly vyrábět na sebe a s podstatně lepším vybavením.

Chtěl bych upozornit na stavebnice nástavkových úlů s rozebranými nástavky a rámky, včetně mateří mřížky, za příznivou cenu. Vše lze zaslat poštou nebo PPL. Více na www.vcelarstvi-jasovi.cz

Tomáš Jaša

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 33681


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu