78692
Včelařská konference
(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)
U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.
Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma".
V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...",
která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku.
Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)
Zběžné zobrazeníArchiv Včelařské konference
- Grifinity (62.77.119.62) --- 27. 12. 2008
Re: Vyet?en? na m?l. (2)
Naprosto souhlasím s přítelem Grunou.Přítel Stonjek nám nevysvětlil,jak starý praktik dospěl k názoru,že Vd nepadá.
O těch třech v okolí napsal,že se na vše vyflákli.Kdyby jeden z těch tří měl informace od praktika a přesto hlídal spad,přišel by k názoru,že se něco děje a mohl se podle toho zařídit a úhyny minimalizovat.Kdyby to navíc dal na internet a ostatní měli šanci a hlavně zájem se na internet občas podívat,nemuselo k odvčelení vůbec dojít. Pro včelaře,kteří nemají zájem pro včely udělat alespoň trošku něco navíc,tak pro ně nebude VMS ani informace z něj
nic přínosného.Protože ve svém okolí jsme okázaní jeden na druhého,moje včely potkávají i jiné,a tak je i v mém zájmu být informován a informovat ostatní.
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 33043
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma
Klikněte sem pro nápovědu