78692
Včelařská konference
(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)
U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.
Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma".
V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...",
která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku.
Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)
Zběžné zobrazeníArchiv Včelařské konference
- Jan Cervenka --- 11. 6. 2003
Re: Jaký polystyren
Dne st 11. červen 2003 13:52 nezmart/=/quick.cz napsal(a): > Kamarád koupil obdobný materiál - styrex. Těch > sekci chce udelat asi padesat ( dvacet uz ma ) > Vypada to solidne. Ja jsem si to dal jenom na > viko ale bohužel to vykusují. > mám další dotaz - zahušťování medu. má s tím > někdo nějakou zkušenost ??? Jak to provádíte ???
Dobry den, je to informace typu "jedna pani povidala", sam jsem to zatim jeste nevyzkousel, ale udajme pomaha pri vedrech dat otevrenou konev, prikrytou nejakou tmavou latkou ( kvuli moucham a vcelam ) na slunce, a obcas promichat treba drevenou vareckou. Udajne se voda odpari.
Honza
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 3232
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma
Klikněte sem pro nápovědu