78290

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


G.Pazderka (80.78.156.8) --- 5. 9. 2008
Re: Včelaření jako obživa

M_rsch:>Ať se pro sebe, a možná tato čísla budou zajímat i jiné, zhruba dopátrám počtu včelstev, které už by včelaři zajistily takový příjem, aby to mohl přestat kombinovat s HPP. <
........

Čísla ohledně těchto údajů jsou velmi relativní. Pokud se něco přiblížilo k reálu, byly informace od p. Texla na n-vcelari.cz.

http://n-vcelari.cz/clanek-mene-nekdy-znamena-vice.htm

Realita je ovšem taková, že i informace tohoto typu se platí a nestačí jen poděkovat, jak činil ve vložené příloze A5, v jedné výzkumné práci Komerční včelaření, p. Kamler.

Takže si to zkuste živit se prací ze včelařství, a za nějakou dobu odpovídejte komusi, jak jste toho dosáhl.

Upozorňuji, že včelařina je těžký chleba a uvnitř druhých lidí z oboru je často velká neznalost, a stím navazujíc závist a zloba.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 31367


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
M@rsch (80.188.29.162) --- 5. 9. 2008
Re: Včelaření jako obživa

Díky panu Pazderkovi za odkaz na článek pana Texla (http://n-vcelari.cz/clanek-mene-nekdy-znamena-vice.htm). Něco v tomto duchu jsem si představoval. Mnohé se z toho dá usoudit.
MartinS

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 31370


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
Zdenek (79.127.160.5) --- 8. 9. 2008
Re: Včelaření jako obživa

>Upozorňuji, že včelařina je těžký chleba a uvnitř druhých lidí z oboru je často velká neznalost, a stím navazujíc závist a zloba.

Ano taky jsem videl uz nejake velkoprovozy v cesku a nadseny z toho nejsem. Mocuvka tam sice nesmrdi, ale jinak to vypada, ze majitel investuje co vydela do provozu (a splaceni uveru!), cili ze mu na zivobyti nic moc nezustane. Suma sumarum, velkoprovoz, spousta prace kolem, ale majitel zije soukrome dost nuzne.
A z vlastni zkusenosti mohu potvrdit, ze pokud postavite na zahradu jenom par ulu, sousedi zacnou zavidet kolik, ze on musi mit medu a penez ...

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 31452


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu