78210

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


vsusicky (82.117.130.2) --- 12. 8. 2008
Re: Srsne a vosy jsou v srpnu skoro vsude

Mam je ve včelíně již několik let a vcelku s nimi dobře vycházím. V podstatě jsou dva nepříznivé stavy. Když poprvé otevřu dveře a dojde ke změně světelných podmínek, tak vyletí na stráž. Pokud zůstanu minutku schovaný za dvěřmi, tak se zklidní a už si mě nešvímějí. Jednou jsem na to zapoměl a dostal žihadlo. A pak je potmě rozuší světlo z lamby či z baterky.
U alergiků jse to ale vždy problém. Většinou jsou trvale vybaveni nějakými léky, které by mněli v době zvášeného výskytu vos a jiného podobného hmyzu mít vždy u sebe. Ale nelze vyloučit, že reakce je tak prudká, že si léky nestačí aplikovat.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 30962


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu