78210

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


KaJi (194.138.39.56) --- 3. 6. 2008
Re: Výkupní cena medu pro velkovčelaře

p.k.
... Vždyť čech,ten "švain" se bude za 20 000kč na odkoupení pár mětrů pozemku ještě nabízet ...
-----
Jako první blábol je to docela dobrý, ale můžeš o tom přemýšlet víc do hloubky. Trochu tě navedu na můj pohled.
V naší pohraniční obci se těží české granáty. První lokalita je rozvrtaná už přes dvacet let, takový malý povrchový lom. Česká firma s českým názvem projevila zájem o "objevení" naleziště, tedy nějaký úřední zábor, který by na dlouhá desetiletí vytvořil stavební uzávěru v obci.
Naše a sousední obec velmi rychle souhlasili - rozkopat a vytěžit krajinu pro pár tisíc měsíčně za pronájem pozemků - nadšený souhlas mnoha majitelů pozemků. Třetí a další vesnice v pořadí již byly původně české, neodsunuté, nedosídlované. Tam těžaře vyhodili, jen co se objevili ve dvěřích. Možná to bylo tím, že v té krajině od nepaměti žili a nedovedli si představit, že by to, co v ní je, vyprodali.

Takže to, o čem píšeš, není tak o Němcích (možná by i ti původní si nenechali ničit svůj domov) ani o podnikateli Špačkovi, ale o vás.

Karel

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 29831


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu