78692
Včelařská konference
(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)
Zběžné zobrazeníPodrobné zobrazení
- Róbert Chlebo --- 1. 3. 2002
Re: Statisticke udaje
> Velmi zajímavé. Předpokládám, že stav v ČR je asi podobný Slovensku (2:1). > Ceny medu jsou taky podobné. Měl bys to poslat do Včelařství. > Díky Eman >
Podľa FAO je v Čechách 564 982 000 včelstiev, produkcia medu 7 318 ton, import 686 ton, export 1 169 ton, spotreba v rámci krajiny 6 835 ton. Česko má teda lepší priemer na včelstvo aj väčšiu spotrebu na hlavu. Zaujímal by ma rozpis včelárov podľa počtu úľov, ČSV by malo mať štatistiky.
> P.S > Slyšel jsem, že v EU přežívá zimu méně jak polovina včelstev vinou roztoče. > Jsou o tom nějaké věrohodné údaje? >
Neviem, skúsim pohľadať, ale situácia asi nebude horšia ako u nás. Len na výskum varoázy venovala EÚ 15 miliónov euro.
--- Odchádzajúca správa neobsahuje vírusy. Skontrolované antivírusovým systémom AVG (http://www.grisoft.cz). Verzia: 6.0.325 / Vírusová databáza: 182 - dátum vydania: 19.2.2002
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 295
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
| - Radek Hubač --- 17. 4. 2002
omluva
omlouvam se, poslal jsem omylem do konference soukr. mail a mozna i 2x. V priloze najdete strucny popis vcelich produktu, treba bude nekomu uzitecny.
Radek
______________________________________________________________________ Reklama: Se sluzbou Oskar GPRS> jste vzdy pripojeni k internetu nebo Wapu, pokud prave neprenasite data nic neplatite. http://www.gprsforum.cz
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 792
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
| - Baudis Jan P. --- 17. 4. 2002
Re: omluva
> omlouvam se, poslal jsem omylem do konference soukr. mail a mozna i > 2x. V priloze najdete strucny popis vcelich produktu, treba bude > nekomu uzitecny.
Přílohy připojené k e-mailu do konference neprojdou. Rád dám "stručný popis včelích produktů" besedníkům k dispozici. V konferenci se to dělá prostřednictvím webové stránky na www.vcely.or.cz/files K tomu je však potřeba e-mail s připojeným souborem zaslat nikoliv do konference ale na moji adresu (nebo ještě lépe na adresu vcely-files/=/v.or.cz )
Díky a zdravím
J. P. Baudiš
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 793
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
Klikněte sem pro nápovědu