78124

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


G. Pazderka (80.78.146.248) --- 13. 1. 2008
Re: Plodují nám včelstva?

Zareaguji. Ano plodují, ale tu pohodovost bych si dovolil upřesnit. Jde o umístění stanoviště. Nezáleží podle všeho na ničem jiném. Ani na doplňování zásob ani na stáří matky, ani natom, jestli je včelstvo zimováno na 1 nebo 2 nástavcích.

Stanoviště, které mi ploduje je umístěno na místě s vysokou hladinou spodní vody, písčité podloží a na místě, kde je větr zlomen porostem. Také je zde patrna velká akumulace tepla do podloží. Vlastně je to původní odekryté koryto řeky Dyje, které je na území lužních lesů.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 26741


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu