78242

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Eman (77.236.212.66) --- 23. 9. 2007
Re: GABON

Antone, myslím že tvé bohaté znalosti a zkušenosti jsou z kategorie "pokročilí". Já se pohybuji v kategorii neználci a začátečníci. Měl jsem jen obavu, aby tvé rady někoho nezmátly.

V případě p. Novotného se stala někde chyba. Vyhláška KVS o metodách boje s var. měla být už v květnu na světě. Potom se objednávají Gabony, měsíc se to rozesílá a roznáší. Do 10.8. nejpozději mají být G. v úlech a po 30 dnech ven (podle vyhlášky i podle návodu k použití). Jestliže mi by mi někdo v září nutil Gabon, tak bych se pořádně podíval na to, kdo to zavinil. Mohl být problém v OV, ZO i v KVS atd.

-----------------------------------
>Ja si uvedomujem, že sú to rady z druhého brehu (kolega Eman to tak berie), ale hovorí sa "každá rada je na niečo dobrá",

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 25093


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu