77620

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Gustimilián Pazderka (80.78.146.242) --- 24. 8. 2007
Re: Modern? v?ela?

>Pak jsou tady další kteří se snaží poštvat jednoho proti druhému rozbít postupně oba spolky a tak opanovat tento prostor a namastit si kapsu KLASICKÝ ČESKÝ KAPITALISMUS.. A MY BLBCI JIM SKÁČEME NA ŠPEK!

Pepan<
.........

Pepane, kdyby hned od začátku nebyli v Praze citlivý na lidi, kteří se dokážou i osamostatnit, tak tu je dost pevný základ proti nějakým cizáckým dodavatelům, kterých tu za poslední rok přibylo na trhu s importovaným medem prý o 6-8. Poděkuj hlavně komunitě ČSV - Křemencova ul. Tam ví jak zapůsobit a co včelaře vlastně zajímá.


Co chceš proti takovému postupujícímu EU kapitalismu dělat, když je naprosto normální, aby vedení ČSV šlapalo takovou dobu po vlastních schopných lidech a běžní členi ochotně poslouchají nějaké předsjezdové lži o rozbíjení ČSV? Kdyby ČSV bylo skutečně pro všechny včelaře, tak nemůže vzniknout např. PSNV)

Nevím jestli jste si toho někdo všiml, ale vedení ČSV si stále a nepřetržitě samo pohřbívá(tuneluje) to, co za pomoci svazově aktivních lidí za více než 20.-ti leté "vlády" Peroutkovců vybudovalo.

A že se hledají odpovědi typu: "oni nás ti výkupci okrádají" nebo něco o "maštění kapsy" ... to jsou snad již standartní výmluvy na vlastní neschopnost se přispůsobit. Nic nebylo a není zadarmo Pepane.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 24599


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu