77643

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Karel (194.138.39.54) --- 23. 8. 2007
Re: ?KRK ?SV

Jde to vysvětlit jednoduše. Časopis MV je časopisem PSNV a ta spadá pod ČSV.
Tonda
------------
To snad ne? :-)
PSNV je snad svobodná organizace a nespadá pod nikoho jen pod své členy?¨ A ČSV není nic jiného, než stejné občanské sdružení, jen s trochu delší tradicí, větší základnou a taky sděděným postavením a majetkem, i příjmy a dotacemi.

Jinak není vůbec od věci, pokud bude ČSV sledovat MV. Ale ÚKRK bývají snad na něco jiného. Pokud ale chce pro svá šetření získávat podněty z MV (v minulosti dopis od př. Sáry, Češky atd které Včelařství neotisklo a tak zabíraly plochu v MV) nic proti tomu. Ale možná by komise mohla napřít své úsilí aby dořešila stížnosti co má na stole.

Osobně se divím, že nečtou i jiné časopisy než Včelařszví automaticky a musí si nechat referovat. Pokud se někdo věnuje něčemu profesionálněji, měl by snad studovat dostupné informace z více zdrojů. A nejen tuzemských. Bez nějakého rozhledu se asi rozhodovat nedá. Nebo špatně.
Karel

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 24559


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu