78692
Včelařská konference
(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)
Zběžné zobrazeníPodrobné zobrazení
- Kristl Pavel --- 22. 1. 2003
RE: Chci začít včelařit
> Naopak, za sebevrazedne bych povazoval 3 - 5 vcelstev. Při normalní > běžné ztrátě 1 - 3 včelstva přes zimu pak není s čím včelařit.
Ja jsem zacal se tremi vcelstvy, postupne rozsiril na pet. Pri tomto poctu mi med staci pro vlastni potrebu a pokud neco zbyde, mam dostatecne rozvetvene pribuzenstvo, aby prebytky byly kde udat. Za tech sest zim mi uhynulo zatim pouze jedno vcelstvo.
Letos na jare rozsiruji pocet o dalsi ctyri vcelstva - zachutnala mi medovina (mym pratelum taky, takze 15litrovy demizon nestaci) a v mem okoli se objevilo hodne zajemcu o med - v prebytku medu vidim jednu z moznosti, jak financovat sveho konicka (musim obnovit uly).
Moje shrnuti: pocet vcelstev je umerny predstavam, jak nalozit se ziskanym medem. Jestli je to pro poteseni, pro obzivu nebo na prilepsenou. Zdravi Pavel
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 2213
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
| - Janura --- 8. 3. 2004
RE: Pohon pro medomet
Amaterske radia mam vsetky od roku 1987 vo formate pdf. Na poziadanie mozem zaslat na sukromny e-mail.
Pista
Návod na pohon medometu je v časopise Amatérské rádio červené 1988 č 6 str 210 A úprava k tomuto návodu je v Amatérské rádio červené 1989 č 6 str 213 Zdar Petr
>*Zdravím včelaře!!*potřeboval bych nějaký návod (nákres, plánek) pro pohon >medometu, regulátor pohonu, přepínač smyslu otáček, regulátor otáček, >automatický regulátor atp. děkuji :-) >Ještě jsem se chtěl zeptat jestli nevíte kde se dají sehnat nějaké levné >nástavkové úly. > > > > >
__________ Informacia od NOD32 1.653 (20040304) __________
Tato sprava bola preverena antivirusovym systemom NOD32. http://www.eset.sk
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 5318
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
Klikněte sem pro nápovědu