78692
Včelařská konference
(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)
U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.
Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma".
V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...",
která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku.
Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)
Zběžné zobrazeníArchiv Včelařské konference
- Jiří Cafourek --- 26. 11. 2002
Pane Baudiąi.
Asi už su starý osel - včelařím zhruba 40 let, a s mym tatou - ma 82 let, tak to jsme pěkná parta. A jsme přístupní - neutále - k novým poznatkům.
PS: letos jsem makal s 25-ti včelstvy a vydojil jsem 1.600 kg medu. Do dneška kroutím hlavou, a to su proti mymu tatovi holub - je mi pouze 53 roků - , ale i muj tata tou hlavou kroutí taky. Neuvěřitelné výsledky. Kvůli včelám jsem musel dočasně zapomenout na svou profesi. Jura PS 2: su z Moravského Berouna a kočoval jsem na řepce, potom na svazence a následně na pohance. Ahoj, děkuji panu Bauišovi za přízeň a servis.
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 2043
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
| - Janura Stefan --- 26. 11. 2002
pocasie
Vazeny priatelia
neviem ako v inych koncinach byvaleho ceskoslovenska, ale u nas v Rajeckych Tepliciach okr,Zilina kvitne pupava, kralik a v zahrade pod stromom rastu hlivy zemne. Vcely lietaju len taky rachot. Vcera cez den bolo 16 a dnes rano 12 stupnov. Trosku cudne na koniec novembra. Minule roky tu bol vzdy sneh.
(Kvietky kvitnu a ja nemam vcely v dobrej kondicii na znasku !?!?)
Naco sa mame pripravit na jar? Na ake nasledky ?
Pista
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 2044
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
Klikněte sem pro nápovědu