78692
Včelařská konference
(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)
U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.
Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma".
V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...",
která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku.
Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)
Zběžné zobrazeníArchiv Včelařské konference
- (e-mailem) --- 6. 6. 2005
Antwort: Procezení medu
ucpe sa, len ma vacsiu plochu, ako normalne sitko a teda dlhsie vydrzi.
Matej
"Jirka" <e-mail/=/nezad An: Vèelaøský mailing list <vcely/=/v.or.cz> an> Kopie: Thema: Procezenà medu 06.06.2005 15:05 Bitte antworten an "Vcelarska konference"
ZdravĂm vÄŤelaĹ™e, slyšel jsem, Ĺľe k pĹ™ecezenĂ medu, kterĂ˝ vytĂ©ká z medometu lze pouĹľĂt punÄŤochu. ÄŚistota by mÄ›la bĂ˝t lepšà neĹľ z cednĂku.
Neucpe se???
Nemáte někdo zkušenost???
Děkuji J.
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 10749
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
Klikněte sem pro nápovědu