78692
Včelařská konference
(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)
Zběžné zobrazeníPodrobné zobrazeníPříspěvky do konference:
(nejnovější jsou hned zde nahoře)
- Radim Polášek (e-mailem) --- 8. 4. 2005
Re: Hlídání úlů -OT (9606) (9608) (9609) (9610) (9611) (9612) (9613) (9614) (9615) (9616) (9619)
Hm, problémy s rychlým vybitím a častým odchodem baterie v mobilu jsem před cca 2 roky vyřešil přibastlením tří tužkových NiMh článků k baterii. Při dodržení pár pravidel takové posílení jde. Jen mám pocit, že pokud by se takové hlídací zařízení rozšířilo, tak v Praze a jinde ubude kapsářů, protože ti místo nebezpečného kradení mobilů z kapes je budou "loupat" z úlů.
R. Polášek
----- Original Message ----- From: "Jan Zdeněk" <> To: "Vcelarska konference" <vcely/=/v.or.cz> Sent: Thursday, April 07, 2005 7:40 PM Subject: Re: Hlídání úlů -OT
> Diky za aktualni poznatek! To uz je samozrejme jina kava... Znamena to ale, > ze p. Jindra zrejme nemel spravne informace, nebo doslo k jejich nespravne > interpretaci, to uz je celkem jedno. > Pri odberu nekolika mA navic k rezii m.t. bude akumulator nutne dobijet v > nejnepriznivejsim pripade jen zhruba kazdy ctvrty den, bezne to ale bude > pravdepodobne jeste o dost pozdeji. Pripadne by mozna bylo dobre pouzit > externi akumulator o vyssi kapacite, aby se intervaly jeho dobijeni mohly > jeste vice prodlouzit. > > Zdravim, Jan Zdenek.
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 9623
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma
Klikněte sem pro nápovědu