78692
Včelařská konference
(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)
Zběžné zobrazeníPodrobné zobrazeníPříspěvky do konference:
(nejnovější jsou hned zde nahoře)
- gupa (93.92.52.23) --- 27. 6. 2022
Re: Stanoviště (75911) (75912) (75914)
>Je z toho dobrá snůška. Jedno družstvo toho má více než 100 ha určitě. Je to v páscích roztroušeně v okruhu 2 až 3 km. Vyplatí se jim to díky dotacím víc než tam něco pěstovat (bavil jsem se s agronomem). Takže jak kde... <
Psal jsi že máš do 20km od baráku stanoviště. Psal jsi že jezdíš okolo Hlohovca. Měl bych o tom družstvu se 100Ha biopásu vědět, ale nevím. O jaký katastry jde? Měl bych být teoreticky v doletu a já nevím proč ti ty tvoje výnosy co tu píšeš už nějakou dobu stále nevěřím, protože mám zkušenosti od několik včelařských přátel co si hodně rádi navyšují své výnosy a zisky, a nevím kvůli čemu. Mám své průměry úplně jinde, tak mne zajímá kde je pravda.
Vím také tu o jednom s tatou co tu dělají "ve velkém" včely, v LPISu plno stanovišť ale včely nikde. Kdyby je převážel nebo zimoval, byly by tam, ale dlouhodobě jen obnovuje hlášením stanovišťě a včely nikde. Neříkám že jsi to ty ale nelíbí se mi načančané kecy o kg na úl když vidím, že skutečnost je jiná.
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 75916
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma
Klikněte sem pro nápovědu