78692
Včelařská konference
(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)
Zběžné zobrazeníPodrobné zobrazeníPříspěvky do konference:
(nejnovější jsou hned zde nahoře)
- (e-mailem) --- 12. 1. 2015
Re: chov matek (65619)
Opravdu hodně hloupá řeč. Měl by jste si uvědomit, že nejde o to co uznává ta původní unie tj, západ. Jde o přírodní podmínky ve kterých ta přímořská včela žije. Do střední Evropy svými vlastnostmi vyhovuje Včela kraňská a dnes asi již vyhynulá včela černá.. tyto dvě plemena od sebe oddělovala Vysočina, či řeka Morava.
pepan
---------- Původní zpráva ---------- Od: josef <karelvcely/=/seznam.cz> Komu: Včelařský mailing list <vcely/=/v.or.cz> Datum: 11. 1. 2015 17:22:00 Předmět: chov matek
"nevim co mate proti chovu svetlích matek třeba buckfast je vcela jako kazda jina nosi med a je uznavana v cele evropske unii tak ji nemůže nikdo zakazovat to by jsme byly jako dřív oplocene draty takze co je v evropske unii tak je to jako jinde tak si to měli rozmyslet drive a mohli jsme dosavat za draty chceme aby jsme nemeli zimní ztraty na vcelach a nerojive vcely"
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 65624
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma
Klikněte sem pro nápovědu