78692
Včelařská konference
(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)
Zběné zobrazeníPodrobné zobrazeníPříspěvky do konference:
(nejnovějí jsou hned zde nahoře)
- Ing. Arnošt Hrdina --- 16. 6. 2004
Re: čínnost ZO - odbytová družstva (6280)
NO jo no! A takhle vlastně končí každý nápad :o)! Už vlastně není co diskutovat. Jak s nimi vyjednával pan Straka a Löffelmannem a jiní, když začínali?
Je jediná šance uplatnit výrobky prodávat řetězcům? Upřímně řečeno neprodávají nic kvalitního a já svůj med za kvalitní považuji! Nemyslím si, že je terno mít na regálu náš kvalitní med za 130 Kč vedle humusu z třetího světa a tropických oblastí s příměsí bůhvíčeho, nebo i dejme tomu zdejší med desetkrát přepálený za stejnou cenu!
Arnošt
----- Original Message ----- From: "Pavel Prchal" <prchal/=/dup.cz> To: "Vcelarska konference" <vcely/=/v.or.cz> Sent: Wednesday, June 16, 2004 1:24 PM Subject: Re: čínnost ZO - odbytová družstva
Ing. Arnošt Hrdina napsal(a):
> Asi by to mohl vyřešit pocit spoluvlastnictví společných prostředků a přísná > pravidla podložená společenskou smlouvou. > Už jsem to tu psal asi před měsíce, že by to byla podle mě dobrá forma > existence za současného stavu výkupních cen a členství v EU. > A asi si to nemyslím sám. V Moderním včelaři píše paj Jiří Přeslička článek > "Včelaři, založte odbytové družstvo, prodávejte med výhodněji" ! > Je reálné založit takové družstvo? Funguje někde něco, co se takto dá > nazvat?
To jsou jen takove teoreticke kydy, s odpustenim. Postavte pana Preslicku do primeho jednani s nejakym retezcem a uvidime, co pak bude psat.
Zdravi PP.
-- Pavel Prchal DUP - družstvo Pelhřimov Řemenovská 1999 39317 Pelhřimov www.dup.cz -------------------------
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 6293
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
Vechny správně vytvořené příspěvky na toto téma
Klikněte sem pro nápovědu