78692
Včelařská konference
(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)
Zběžné zobrazeníPodrobné zobrazeníPříspěvky do konference:
(nejnovější jsou hned zde nahoře)
- R. Pol�ek (85.71.180.241) --- 5. 10. 2013
Re: Mavrik 2F (62481) (62482)
"Já blisty.cz sleduji. Dostanu se tam k docela zajímavým informacím které mainstramové "seriozní listy" a weby vlastěnné Bakalou atd. nepustí.
Vyhodnocení informací je především věcí čtenáře. Pokud bych věřil "seriozním listů" tak jsem do loňska přesvědčen že žiji ve skvétající demokracii a prosperující ekonomice. kterou nám kazí jen pár levicových příživníků a inelektulálů žijících z bohatých sociálních dávek. "
Informací je v podobných tiskovínách vycházejích všemožně ve světě obrovské množství. Seriózní jsou potom pouze ty, o kterých se ve stejném smyslu píše i později, za půl roku, z rok. Informace v Blistech nikdy takové nejsou, vyjdou, nachytají svůj díl čtenářů a za 14 dní po nich neštěkne ani pes.
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 62484
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma
Klikněte sem pro nápovědu