78214

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)


Zběžné zobrazení

Podrobné zobrazení

Příspěvky do konference:
(nejnovější jsou hned zde nahoře)Libor (62.168.45.106) --- 8. 3. 2010
Re: (41895)

Z Včelař napsal:
Tak že mladá matka-šlechtěná na čistící pud to je významná zbran proti chorobám plodu.To jen pro ty kteří furt bezmyšlenkovitě léčí včely mezistěnama.
------------------------------------------------------------
Z Včelaři - Bingo. Ale neměj strach, Ti co všechno léčí mezistěnama budou určitě i na tohle mít originální a neotřelou odpověď typu mezistěny, žemlová prasečina, Norsko.
Pro Pavla S: Pavle, my víme jak spravuješ svá včelstva, opravdu není třeba se opakovat. Jistě jsme všichni Tvůj postup četli v časopise, nesčetněkrát to samé stejnými slovy akorát jinak nakombinovanými jsi nám to napsal sem na konferenci a i přes to všechno to čteme pořád dokola znovu. Raději si přečti příspěvek tadykhle Z Včelaře a uvědom si, že že svět není tak černobílý, jak nám ho zde vnucuješ. Do prčic i já začátečník vím, že existuje něco jako schopnost včel nemoc zdolat nebo nezdolat (třeba mor) a pokud Tě někdy nedejbože u některého včelstva potká ta varianta nezdolat, tak poznáš, že tomu včelstvu a ani Tobě, ani celé včelnici nepomůže ani trojitá koupel v mezistěnách. Opět Tě vyzývám k troše skromnosti a pokory, obzvláště vzhledem k délce Tvých dosavadních praktických zkušeností. Ať se daří, Libor.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 41897


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Následující:Josef Křapka - Re: Soused neporadny vcelar.
Předchozí:Streit Pavel - Re: Zvápenatění


Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu