78252

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)


Zběžné zobrazení

Podrobné zobrazení

Příspěvky do konference:
(nejnovější jsou hned zde nahoře)Aleš (213.192.6.162) --- 25. 2. 2010
P. Streit


Přidávám se k panu Milanovi, je vidět , že pan Streit se chce stát za každou cenu slavný ve včelařství.
Na tuhle konferenci nemá cenu chodit, protože proplétat se v jeho "geniálních" příspěvcích je oničem. To, že někde něco vyčte a pak dělá, že je velký učitel ? Na to, jak krátce včelaří, by měl tiše přemýšlet o včelách a né dělat ze sebe s prominutím takového machra, nikdo na to není zvědav.

Pane Streite, již toho bylo dost, neobtěžujte, plácáte páté přes deváté, v každém příspěvku si protiřečíte. Slyšeli jsme vás, každý si udělal svůj úsudek ať kladný či záporný. Ukončete to a nevnucujte nám svou vysokou dlouholetou roční odbornost.
Prosím ostatní - nereagujte na jeho vychlobačné plácání, třebas již dá pokoj.


Ba, ba. Úplný souhlas. Celá ta diskuse kolem p.Streita je nechutná a naprosto zbytečná. Já normálně nemám potřebu se na netu prezentovat, ale čeho je moc toho je příliš. Tak trochu mi to připomíná jiného mladého muže, který nás /diskutující/, tady vytáčel dva roky nazpátek. A dnes, kdž jsem ho viděl v Hostinném na PPP, vystupoval docela rozumě. Možná p. Streit také časem příjde na to, že ostatní včelaři nejsou tak úplně mimo. Jen je potřeba ho nechat vybrečet. Malé dítě také, když si něco umane, tak s ním není řeč a čím větší pozornost mu věnujete tím víc zlobí.
Jo, jo. To se tak někdo má, že může deně vysedávat u počítače a nechat se takhle vytáčet. Doufám, že už přijde jaro a diskuse na konferenci se bude ubírat rozumným směrem, protože na žabomyší války nebude čas.
Rozum do hrsti.
Milan

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 41471


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Následující:R. Polášek - Re: ještě jednou ... jíva
Předchozí:R. Polášek - Re: Soused nepořádný včelař.


Klikněte sem pro nápovědu