76646

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)


Zběžné zobrazení

Podrobné zobrazení

Příspěvky do konference:
(nejnovější jsou hned zde nahoře)Antonín Podhájecký (213.192.2.142) --- 25. 2. 2010
Re: P.Zajíček (41389) (41397) (41401) (41402) (41403) (41412) (41416) (41426) (41429)

Už jsem nechtěl přispívat. Tohle je opravdu poslední! Probuďte se!!!
Píšete tady o svých snech, množství souhlasných emailů, delegací, zástupců souhlasných velkovčelařů a zatím se ani jeden neozval, aby to potvrdil. I ti dva snad byli podvrh. Tady můžete napsat, cokoliv. Jsou to jenom vysněné bláboly. Snad už by to mohlo zkončit!
K ,,Vaší metodě" po letech včelaření víme co to je vysypat včely na panenské dílo. Musel jsem to už taky udělat. Třeba když mně matka utíkala na původní souše ( našla si skulinku v mřížce) a nechtěla nové zaklást. Včely byly ale samozdřejmě oslabené a těžko to doháněly. Jinak včely snesou hodně a včelařte si jak chcete. Ale jako včelař. Slušně k ostatním.
Tohle mně připadá jak v superstar ta rádoby zpěvačka, myslím že jí říkali Dajda. Odrecitovala písničku a po kritice porotě vyčetla, že tomu nerozumí, že jsou pitomci a ona zpívat umí. Dokonce se s nima soudila. Dnes už o ní není slyšet.
Tohle je ale už opravdu poslední. Vydím, že o sobě přemýšlet neumíte. Jenom o druhých. Napadejte si mne jak chcete. Maximálně můžu poradit lékaře!
Tonda

>Měl jsem předevčírem u mě na včelnici delegaci z jedné ZO, Dotyčný nejmenovaný, poměrně respektovaný včelař se přijel podívat na včelnici moji a přes plot nakoukl do včelnice souseda. Zdělil, to je ostuda, to není nepořádek, to je nehorázný bordel! Okamžitě vysířit. Pánové, nevím, ale Rosice budou známé hlavně včelařskou turistikou, jak nemájí vypadat úly a včelnice. Zřejmě se stanu průvodcem. Na příští týden mám hned dva další zájemce, ti dojedou už s fotáky. To bude cestovka vzkvétat. Název CK Mrchoviště, tak se to tam totiž jmenuje. Doufám, že nebude potřebovat koncesi proti úpadku. Průvodcem budu zdarma. Zdraví P.S

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 41437


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Následující:Streit Pavel - Re: P.Zajíček
Předchozí: - Re: Uz dost, prosim


Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu