78692
Včelařská konference
(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)
Zběžné zobrazeníPodrobné zobrazeníPříspěvky do konference:
(nejnovější jsou hned zde nahoře)
- Radim Polášek (e-mailem) --- 2. 10. 2008
Re: Tr?dy (31800) (31804) (31805) (31808) (31809)
To je ta nejistota, když se v září nekrmí. Kdo přikrmuje, má jasno, pokud je v takových včelách matka, je tam zaručeně i plod. :-) Ale pokud je matka označená, neměl by být problém ji najít, včel už pomalu ubývá.
R. Polášek
----- Original Message ----- From: "Tomáš Heřman" <Herman.T/=/seznam.cz> To: <vcely/=/v.or.cz> Sent: Thursday, October 02, 2008 6:51 AM Subject: Re: Tr?dy
> Samozřejmě že všiml. Dnes je prvého října (októbra). To mě chcete vážený > příteli tvrdit, že ve včelstvech se v tuto dobu nenachází plod všeho > stáří?
Dle toho co jsem kdy cetl souhlasim, ale realita je raelita. Mrknul jsem v sobotu do 4 vcelstev a pouze v 1 s mladou matkou menenou v srpnu jsem nasel vajicka a uzavreny plod, 3 vcelstva uplne bez plodu, ve 2 jsem bezpecne videl matku (ve 3 jsem ji nespatril - ale tak jsem ji cilene nehledal).
Takze je otazka cemu verit :-)) Nejlepe asi svym ocim....
T.H.
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 31813
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma
Klikněte sem pro nápovědu