78692
Včelařská konference
(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)
Zběžné zobrazeníPodrobné zobrazeníPříspěvky do konference:
(nejnovější jsou hned zde nahoře)
- Radim Polá?ek (e-mailem) --- 11. 3. 2008
Re: Kompresor (27949) (27959) (27963) (27964)
Kdesi v dokumentaci k vyvíječi je uvedený minimální výkon elektromotoru kompresoru 750 wattů. Používané motorové kompresory pro vyvíječ jsou taky bez vzdušníku, ale tam se regulují otáčky, u elektrokompresoru ne, takže vzdušník asi bude potřeba. Možná by stačila delší silnější přívodní hadice.
R. Polášek
----- Original Message ----- From: "Ale" <e-mail/=/nezadan.iol.cz> To: "Včelařský mailing list" <vcely/=/v.or.cz> Sent: Tuesday, March 11, 2008 8:41 AM Subject: Kompresor
> Prosím o radu : > loni jsem si s pomocí dotace koupil aerosolovač VAT - 1a. > Letos ho chci zprovoznit a koukám po kompresorech. > 220V bych k úlům dotáhl, ale přemýšlím o co nejlépe přenosném kompresoru. > Padl mi do oka přenosný kompresor Revolution Air z Baumaxu (1.990,-). Jde o > bezolejový, 1,1 kW, 8 bar, 200l/min, bez vzdušníku. V návodu k VAT je udána > potřeba "rovnoměrný minimální výkon 50l/min při přetlaku 3,5-10 atm". > Vyhovoval by výše uvedený kompresor (když nemá vzdušník)? > Mají též model Carry - stejné parametry + 6l vzdušník, ale cena již > 3.290,-. > Děkuji za odpověď.
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 27970
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma
Klikněte sem pro nápovědu