75925

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)


Zběžné zobrazení

Podrobné zobrazení

Příspěvky do konference:
(nejnovější jsou hned zde nahoře)Gustimilián Pazderka (80.78.146.242) --- 24. 8. 2007
Re: Modern? v?ela? (24527) (24539) (24547) (24553) (24590) (24597)

>Pak jsou tady další kteří se snaží poštvat jednoho proti druhému rozbít postupně oba spolky a tak opanovat tento prostor a namastit si kapsu KLASICKÝ ČESKÝ KAPITALISMUS.. A MY BLBCI JIM SKÁČEME NA ŠPEK!

Pepan<
.........

Pepane, kdyby hned od začátku nebyli v Praze citlivý na lidi, kteří se dokážou i osamostatnit, tak tu je dost pevný základ proti nějakým cizáckým dodavatelům, kterých tu za poslední rok přibylo na trhu s importovaným medem prý o 6-8. Poděkuj hlavně komunitě ČSV - Křemencova ul. Tam ví jak zapůsobit a co včelaře vlastně zajímá.


Co chceš proti takovému postupujícímu EU kapitalismu dělat, když je naprosto normální, aby vedení ČSV šlapalo takovou dobu po vlastních schopných lidech a běžní členi ochotně poslouchají nějaké předsjezdové lži o rozbíjení ČSV? Kdyby ČSV bylo skutečně pro všechny včelaře, tak nemůže vzniknout např. PSNV)

Nevím jestli jste si toho někdo všiml, ale vedení ČSV si stále a nepřetržitě samo pohřbívá(tuneluje) to, co za pomoci svazově aktivních lidí za více než 20.-ti leté "vlády" Peroutkovců vybudovalo.

A že se hledají odpovědi typu: "oni nás ti výkupci okrádají" nebo něco o "maštění kapsy" ... to jsou snad již standartní výmluvy na vlastní neschopnost se přispůsobit. Nic nebylo a není zadarmo Pepane.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 24599


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Následující:Gustimilián Pazderka - Re: Modern? v?ela?
Předchozí:Josef.Mensik - Re: Modern? v?ela?


Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu