75925

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)


Zběžné zobrazení

Podrobné zobrazení

Příspěvky do konference:
(nejnovější jsou hned zde nahoře)Gustimilián Pazderka (80.78.146.242) --- 23. 8. 2007
Re: Moderní včelař (24527) (24539) (24547) (24553) (24590)

Bzuuk:
>Já osobně ho přečtu během 5 min - stačí mi to prolistovat, přečíst inzerci a tím ho zavírám a dávám do skříně, protože nic zajímavého tam už dlooooooouho nebylo!<
....


A asi proto Včelařství potažmo ČSV vypada jak vypadá. Nikoho vlastně nic nezajímá. Je zbytečné asi i komunikovat zde o takových "malichernostech", "během 5" minut prolistovaných. Nic nového pod sluncem s takovým čtením.

A že by to chtělo úplně jiný náhled a řešení při organizování spolků? To jo, ale jak? Kromě informací pro organizátory Svazu - funkcionářů, je Včelařství prakticky zbytečně potištěný papír, s vydáním ve zbytečném nákladu.

Prakticky se těmi 5-ti minutami se říká to, že je takovému čtenáři nějaké ČSV ukradené. (až na 8 číslo a jeho formuláře na 1D atp., - tedy to znamená, je zajímavé, když jde o nějakou fámu nebo prachy)

Sám mám po nějaké době coby nečlen stále větší přesvědčení otom, že je v tomto systému včelařství jedno, že je něco prohnilé. Hlavně že to funguje. PSNV fandím, ale myslím, že proto aby byly plnohodnotnou včelařskou organizací musí mít rovnocenné služby. Sám jsem toho názoru, že jestli hypoteticky vznikne nějaká ZO PSNV, musí ČSV - Praha komunikovat naprosto stejně jako se svou ZO, když jde o ty "hlavně" dotace.

Proč nevznikají ZO PSNV, které by mohly zabezpečovat zprostředkování dotací pro jejich členy? Nic a nikdo jim jim v takové činnosti nebrání. Tiskopisy pro právnickou osobu jsou přeci normálně dispozici. A taková hypotetická ZO PSNV nemusí být přeci členem ČSV.

Jen pár takových myšlenek po vytočení dnešní várky medu, vyvaření trochy vosku a před dnešní půlnocí.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 24594


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Následující:je?ek.obecný - Re: Umístění včelínu na vlastním pozemku
Předchozí:Vojtěch - Re: Moderní včelař


Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu