75925

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)


Zběžné zobrazení

Podrobné zobrazení

Příspěvky do konference:
(nejnovější jsou hned zde nahoře)Gustimilián Pazderka (80.78.146.242) --- 22. 8. 2007
Re: ÚKRK ČSV (24527) (24539)

Pepík:
>Souhlasím.Ptal jsem se a M.V.nikoho nepověřil a je proto na místě důrazně se ptát!Před časem tu někdo psal,že si svaz musí hlídat konkurenční časopis.Myslím,že to není konkurenční,ale časopis pro jak je v názvu moderní včelaře.Zase né pro všechny ,jen pro ty ,které zajímá a hlavně jsou ochotni za něj dát pár peněz.<
.......

Já zase to vidím takto. Jestli je ČSV organizací, která zastřešuje "PRÝ" ..97% všech včelařů v České republice, tak mi ale vůbec nepřijde divné, že si ve vedení - ÚV zvolí nějakého "Velkého Bratra" co bude hodnotit vydávání časopisu od jiné konkurenční zájmové organizace. Přátelé, až bude ta cifra 98% někde na 50%, tak se můžeme bavit dále v takovém tématu "Jak to ? ..., že se tak děje?"

Jestli ale bude mít ústředí ČSV možnost rozhodovat podle stanov i např. o zřízení KV ČSV, které jsou dnes prakticky funkční, ale neoficiální, tak se potom nedivte, že si tu smetanu na ústředí "slíznou" a pochválí se "přátelsky" o svých úspěších při úkolech získávání dotací z krajských pokladen.

STANOVY TO NEZAKAZUJÍ.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 24544


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Následující:Karel - Re: ÚKRK ČSV
Předchozí:Gustimilián Pazderka - Nejvyssi vykupni cena medu v Pribrami


Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu