78692
Včelařská konference
(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)
Zběžné zobrazeníPodrobné zobrazeníPříspěvky do konference:
(nejnovější jsou hned zde nahoře)
- Radim Polášek (e-mailem) --- 29. 5. 2006
Re: Nízký rámek & drátkování (16703)
Já jsem si taky zvykl mezistěnu dávat k spodní laťce, protože kdysi v zadovácích s nízkým dnem ji včely nezastavěly, nechávaly tam mezeru. Někdy to tak nechávají i v nastavku s vysokým dnem, když je mezistěna v prvním nastavku nad tímto dnem.
R. Polášek
----- Original Message ----- From: "InMail Vojto" <> To: "Vcelarska konference" <vcely/=/v.or.cz> Sent: Monday, May 29, 2006 7:51 AM Subject: Re: Nízký rámek & drátkování
> Ja sice NN nepouzivam, ale drotkujem ramiky "W" a medzistienku prikladam ku > spodnej latke. Medzistienky su tak o 3 az 5 mm nizsie. Pud nuti vcely > medzistienku hore "prilepit". . Takto mam dielo vystavane az ku hornej > latke, a pekne rovne. Medzistienky skladujem cez zimu v nevykurenej chalupe, > kde sa teplota pohybyje cca -10 st. C, a vsetko je v poriadku.
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 16726
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma
Klikněte sem pro nápovědu