78692
Včelařská konference
(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)
Zběžné zobrazeníPodrobné zobrazeníPříspěvky do konference:
(nejnovější jsou hned zde nahoře)
- J.Horký (212.158.145.2) --- 27. 11. 2005
Re: Část 7 Prodejna včelařů Křemencová (13350)
Přátelé,pozorně si čtu o prodejně a jsem z toho nejméně překvapen co všechno je možné nebo je to vycucané z prstů? Několik připomínek co jsem postřehl já.
§ 53 zákoníku práce je dost silná káva.Nevím čím se prodavači tolik prohřešili aby museli dostat tento § ??
Pokud totiž přijdete na úřad práce s tímto § nezaregistrují vás a nemáte nárok na nic.Podporu ani pomoc při hledání nového zaměstnání.Když to přeženu jste vyvrhel společnosti!
V části č.7 paní píše 1022tisíců,není to úplně přesně doplnil bych to je to 1.022000kč vyplacených prodavačům a na odvodech,kteří už dávno neprodávali.Soud však uznal jejich vyhazov jako neoprávněný a rozhodl,že jsou stále zaměstnanci prodejny a tak jim náleží mzda.Nemohu posoudit do jaké míry jsou čísla přesná.Co však ja jisté,je tento spor a peníze vyhozené oknem.Je to k zamyšlení co říkáte?
V části č. 6 poslední odstavec ani nechci komentovat posuďte sami.
Hezký příští týden a v sobotu a neděli je VIII sjezd.
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 13361
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma
Klikněte sem pro nápovědu