78692
Včelařská konference
(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)
Zběžné zobrazeníPodrobné zobrazeníPříspěvky do konference:
(nejnovější jsou hned zde nahoře)
- Karel (193.165.217.66) --- 18. 10. 2005
Re: Opravdu si zasloužím 25,-Kč za 1 kg? (12621)
Pan Werich jednou uváděl příklad lidí co si neváží své práce. .... řemeslník mi to opraví, já se zeptám kolik platím, on na to :" Co mi dáte?" ... a dále pokud si to dohledáte, si můžete přečíst některé názory vynesené již před destiletími.
Prodávejte za tolik, kolik si myslíte, že zasloužíte.
Nikdo nenařizuje prodávat za nějakou cenu.
Čím vyšší cena, tím je prodej těžší, líní prodávají lacino a jenom nadávají.
Omlouvám se za hrubost, ale co tady proboha brání někomu v obchodování s medem.
Vyzkoušejte si to. Včera jsem to slyšel v Lysý na konferenci o medu. Obchodníci by měli mít zakázáno víc jak 10% marži. Jestli je takováto stav znalostí mezi včelaři všeobecný, doporučuji se nezadlužovat a nedávat do toho všechny úspory. Přišli by jste pravděpodobně o ně.
Alůe začnětet obchodovat, a přestaňte včelařit. Uděláte tím to nejlepší pro včelařství. Plaťte 55, prodávejte za 60 (+10%) a uvidíte, jak to půjde. Obávám se, že jen tak dlouho, dokud budete mít původní kapitál.
Karel
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 12656
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma
Klikněte sem pro nápovědu