78692
Včelařská konference
(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)
Zběžné zobrazeníPodrobné zobrazeníPříspěvky do konference:
(nejnovější jsou hned zde nahoře)
- Miroslav (e-mailem) --- 7. 5. 2005
RE: ádost o kontakty (10082) (10084) (10109) (10120) (10136) (10151) (10170)
Má to možná také i jiný důvod (který byl v minulosti možná i větší). Co kdyby si totiž někdo usmyslel poslat všem těm okresním výborům a základním organizacím dopis s jiným názorem, než prosazují vrcholní představitelé ÚV ČSV. Co kdyby jim někdo zcela zdarma zaslal ukázkové číslo Moderního včelaře a co kdyby jim někdo ještě nedávno zaslal nabídku na spolupráci při výkupu medu, která by tehdy konkurovala Včele Předboj. To by bylo, že.
Již jsem vás jednou informoval o tom, že se chystám zveřejnit databázi včelařů odkudkoli ze světa na http://vcely.euweb.cz, kteří mě o to písemně požádají a vyplní dotazník. Několik z vás mi již napsalo. Tento plán se již brzy uskuteční a již brzy bude také dotazník i ke stažení na zmíněných stránkách.
Miroslav Jakuš
> -----Original Message----- > From: Josef Rotbauer [mailto:josefrotbauer/=/tiscali.cz] > Sent: Saturday, May 07, 2005 12:23 AM > To: Včelařský mailing list > Subject: Re: ádost o kontakty > > pro př. Hubače. Z ústředí by jste se na kontakty opravdu > načekal. Měl jsem v loňském roce obdobný problém, když jsme > otevírali nové Středisko služeb pro jihočeské včelaře. S > důvěrou a nadějí jsem se obrátil na pana tajemníka Peroutku o > takovéto kontakty s tím, že mě nezajímají žádné osobní ani > "tajné údaje" o ČSV, chtěl jsem jen adresy na příjemce pošty > v ZO ČSV jihočeského kraje, kterým napíšu dopis s nabídkou o > další spolupráci. Každý z nich sám rozhodne, zda o tento > kontakt stojí a buď mi odepíše a nebo můj dopis hodí do koše. > To považuji za naprosto svobodnou volbu. Výsledek ? > Podle tvrzení pana tajemníka to zásadně nejde, protože si to > včelaři nepřejí, každý prý má plnou schránku letáků a tak to > prý schválilo PÚV ČSV, že se tyto adresy příjemců pošty > zveřejňovat nesmějí. Do dnašního dne tomuto argumentu > nevěřím, rád bych viděl jednoho jediného včelaře, který by
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 10177
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma
Klikněte sem pro nápovědu